Opinie o P.P.H. WOJSTAL Garaże Blaszane, Eurogaraże, Schowki ogrodowe
 
Home site Contact SiteMap
Strona główna Wysoka jakość blachy
Wysoka jakość blachy
A A A

Garaże producent PPH Wojstal

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Wojstal z siedzibą w Szczyrzycu jest jednym z największych producentów garaży oraz konstrukcji stalowych w Polsce. Doświadczenie w branży przełożyło się na szereg udanych realizacji na garaże ku zadowoleniu naszych odbiorców.

Posiadamy nowoczesne maszyny produkcyjne umożliwiające wykonać garaże blaszane oraz inne konstrukcje stalowe. Starannie dobieramy wszelkie materiały, żeby produkty i spełniały oczekiwanie Klienta. Nasze garaże powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości blachy pochodzącej z europejskiej huty. Pragniemy również wspomnieć, że w 2009 roku udało nam się zakupić ze środków współfinansowanych z Unii Europejskiej - nowoczesną linię do profilowania oraz inne urządzenia do produkcji pokryć dachowych.

Dbamy o to , żeby konstrukcje jakie posiadają garaże były mocne, stabilne wraz z odpowiednim zabezpieczeniem w postaci farby antykorozyjnej lub też powłoki ocynkowanej. Uzależnione jest to od wymagań Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na garaże blaszane w dowolnej konfiguracji. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tej kwestii zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub też telefonicznego. Na głównej stronie serwisu zamieściliśmy zdjęcia wraz z dokładnymi opisami proponowanych produktów.

 Garaże blaszane Małopolska Podkarpacie Śląsk Eurogaraże , schowki ogrodoweGaraż blaszany z bramą uchylną , Małopolska, Podkarpacie, Śląsk, ŚwiętokrzyskieGaraże blaszaki , eurogaraż , schowek ogrodowy , schowek budowlanyGaraże blaszane , schowek ogrodowy ,eurogaraż , garaż

       Garaż ogrodowy na narzędzia , garaż blaszany na rowery , blaszak ogrodowy, blaszak na rowery          

           

 

CERTYFIKAT

PRZYJAZNA FIRMA

 
 
 
 
        

 Produkujemy Garaże blaszane - blaszaki już od 2002 roku.

Zapewniamy transport i montaż blaszaków w małopolsce (np. Kraków, Nowy Sącz, Zakopane, Tarnów) , Sląsku  (np. Katowice, Rybnik Częstochowa, Bytom), Podkarpaciu  (np. Rzeszów, Dębica, Jasło, Pilzno, ) oraz w woj. opolskim (np. Opole ) i świętokrzyskim (np. Kielce)

Zamów u nas garaż blaszak !!!

Nasza Oferta:
 

Garaże blaszane-blaszaki
Eurogaraże
Hale stalowe
Schowki ogrodowe

O nas:
 
Firma Wojstal
O Produktach
Warto wiedzieć
Jak przygotować podłoże
Dane kontaktowe:
 
Kontakt
Formularz kontaktowy
Lokalizacja
DANE OSOBOWE